SHOP

EXTREME PRO WINTER SOCKS
ноември 5, 2021
SCARABEO S Q-LITE
декември 6, 2021

FAST WINTER SOCKS

990.00ден

Шифра: FAST WINTER SOCKS Категории ,

Предиво од мешавина од мерино волна и полиамид комбинира оптимална изолација и топлина со отпорност на абење
Висина: 24цм

Бренд

Пол

Boja

, ,

Golemina

,