SHOP

RELOAD JACKET
декември 2, 2022
FAHRENHEIT WMN JERSEY
декември 2, 2022

FAST POLAR BIBTIGHT

10,490.00ден

Шифра: FAST POLAR BIBTIGHT Категории ,

Бициклистички создадени за максимална заштита и удобност при најстудени возења

Предни делови изработени од POLARTEC® WIND PRO® со DWR обработка за директна заштита од студ

Рефлектирачки детаљи за зголемена видливост и беззбедност

Бренд

Пол

Boja

Golemina

, ,