SHOP

EXTREME PRO SHOECOVER
февруари 23, 2022
E-BIKE WET LUBE
февруари 25, 2022

FAST H20 SHOECOVER

2,890.00ден

Шифра: FAST H20 SHOECOVER Категории ,

Од нашата најпродавана покривка за чевли H2O, развивме нов супер растеглив модел без заден патент за да ја зголеми удобноста и отпорноста на вода

Лесно е да се облече: само ставете ги пред чевелот и приспособете го откако ќе го приспособите чевелот.

FAST H2O има беспрекорно вклопување што ги прави прилепливи како втора кожа, спречувајќи инфилтрација и зголемувајќи ја аеродинамиката.

Целосна термо-лента

Зависното рефлектирачко лого ја зголемува видливоста за време на вашето возење.

Бренд

Пол

Boja

Golemina

,