SHOP

EXTREME 2 ARM WARMERS
ноември 5, 2021
FAST WINTER SOCKS
ноември 5, 2021

FAST GEL GLOVES

2,590.00ден

Шифра: FAST GEL GLOVES Категории ,

Дланка од синтетичка кожа со ергономски дизајн и стратешки стил обезбедува целосен опсег на движење и цврсто држење на воланот
Стратешки поставени силиконски отпечатоци на дланката за подобрено држење
Показалец компатибилен со екран на допир
Минимизираните гел влошки комбинираат целосна слобода на движење со оптимално амортизирање
H20 Flex ветроотпорна мембрана со водоотпорна заштита до 10.000 mm и четиринасочно истегнување за исклучителна слобода на движење
Топла облога од руно за одлична изолација и топлина
Долгите манжетни Airprene ја задржуваат телесната топлина и брзо ја отстрануваат влагатажМикро вграден силикон за полесно носење при лизгање

Бренд

Пол

Boja

,

Golemina

, , ,