SHOP

RELOAD WMN JACKET
декември 2, 2022
EASY OUT JACKEТ
декември 2, 2022

FAHRENHEIT WMN JERSEY

5,690.00ден

Шифра: Не е достапно Категории ,

Растегливата ткаенина Carvico Colorado® во 4 насоки ве одржува топли во текот на есента и пролетта
YKK целосен патент
Силиконски еластичен држач за половината
3 задни џебови плус страничен џеб
Рамни шевови за врвна удобност
Целосна рефлектирачка граница низ областа на џебот

Бренд

Пол

Boja

Golemina

, ,