SHOP

CELSIUS R GTX
февруари 23, 2022
FAST H20 SHOECOVER
февруари 23, 2022

EXTREME PRO SHOECOVER

3,290.00ден

Шифра: EXTREME PRO SHOECOVER Категории ,

Надворешен слој од неопрен отпорен на вода и ветер

Облога од топла ткаенина

Залепени со лента за да се задржи водата надвор

Аеро дизајн

Зајакнат преден дел отпорен на триење

Засилена пета со голема рефлектирачка влошка

YKK патент со рефлектирачки моменти

Поштенската гаража ја задржува водата надвор

Затворениот ѓон ја задржува водата надвор и ја зголемува изолацијата и топлината

22 см висина

Бренд

Пол

Boja

Golemina

,