SHOP

TIME X-PRESSO 2
ноември 1, 2021
ACTIVE BIBSHORTS
ноември 5, 2021

EXTREME POLAR JACKET

9,990.00ден

Шифра: EXTREME POLAR JACKET Категории ,

EXTREME POLAR Jacket е лесна, изолирана и дише јакна.
Задолжително за студените и ветровити возења.
Нов концепт направен во Polartec® Alpha® direct, способен да гарантира топло и супериорно дишење и да пренесе прекумерна топлина и влага на телото надвор, обезбедувајќи голема удобност за време на вашата активност.

Бренд

Пол

Boja

Golemina

, ,