SHOP

Lowline II DWL452
февруари 16, 2023
Rapport Jacket DWP529
февруари 16, 2023

Enliven Jacket DWP527

7,553.00ден

Шифра: Enliven Jacket DWP527 Категории ,

Скијачка Јакна
Четиринасочно растеглива
Водоотпорност: 20.000mm
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa

Boja