SHOP

RADICAL
јануари 21, 2022
Ice Gleam II Jkt DWP509-WPA
февруари 4, 2022

Enclave II Jacket DWP502-V29

8,290.00ден

Исчисти
Шифра: Enclave II Jacket DWP502-V29 Categories: ,

Скијачка Јакна
Четиринасочно растеглива
Водоотпорност: 20.000mm
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, , , , ,

Grupa