SHOP

Interfused II DML434
февруари 16, 2023
In The Zone B/L DMU340
февруари 16, 2023

Embodied Jacket DMP528

9,590.00ден

Шифра: Embodied Jacket DMP528 Категории ,

Скијачка Јакна
Четиринасочно растеглива
Водоотпорност: 10.000mm
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa

Boja