SHOP

SPRITE STRIPE
септември 3, 2019
EDGE 130
септември 3, 2019

EDGE 820

24,700.00ден

Премиум GPS компјутер кој ќе Ви ги даде сите потребни информации околу Вашето возење. Има основни мапи и дополнително можност за додавање нови. Од сензори има GPS, Glonass и barometric altimeter. Смарт нотификации, Bluetooth, Wi-Fi

https://www.garmin.com

1 на залиха

Шифра: 410670 Categories: ,

Димензии 49.0 x 73.0 x 21.0 mm
Тежина: 67.7gr
Батерија: rechargeable lithium-ion
Големина на екран: 2.3” (58.4 mm)
Траење на батерија: до 15 часа
Внатрешна меморија: 16 GB

Бренд

Kategorija

Тип