SHOP

WHISTLER
декември 22, 2022
FACE MASK
декември 22, 2022

DUKE R-TEX

2,290.00ден

Шифра: DUKE R-TEX Категории ,

Карактеристики:
R-TEX® XT: Ветероодбивна и водоотпорна, дишлива мембрана а истовремено многу тенка, мека и рестеглива.

TecFill™: компактна и солидна изолација која нуди адекватна количина на топлина.

Artificial Leather: вештачка кожа

Пол

Бренд

Golemina

, , , ,

Grupa

Boja

, ,