SHOP

CAMPIGLIO
септември 3, 2019
ALPINA EYE-5 HR S CMB+
септември 3, 2019

DRAFF CC

1,590.00ден 1,272.00ден

Шифра: A8558431 Categories: , ,

Боја на рамка: Црна
Боја на леќа: Проѕирна
Технологии на леќа: UV заштита
Тип на рамка: Половина рамка
Материјал на рамка: Пластика
Ниво на заштита: S0

Бренд

Тип

Zatemnuvanje lekja

Boja