SHOP

FREEDOM SL
октомври 29, 2020
SUPER SPORT
октомври 29, 2020

DOMINO SL

14,990.00ден 7,495.00ден

Оваа кондура е за женски на кои им е потребна кондура која има силен перформанс за парк сесии, но и за секаква подлога. Domino не ги изневерува очекувањата, благодарение на Superlace closure системот, CAB5 heel retention и Stamina гумите.

Продолжи кон веб страната на Northwave

Исчисти
Шифра: DOMINO SL Categories: ,

Систем за затегање: SUPERLACE
Подршка на петица: CAB-5
Ѓон: STAMINA
Лајнер: TF2
Тврдина: 6/10

Бренд

Пол

Boja

Golemina

, , , ,