CRUZEE WHITE WHEELS – Nomad

SHOP

CLINCH+ 85
октомври 14, 2021
RIESEL SP
ноември 1, 2021

CRUZEE WHITE WHEELS

9,290.00ден

Шифра: CRUZEE WHITE WHEELS Категории , ,

Супер лесен – Со тежина од само 1.9кг лесно се управува со што малите деца добиваат самодоверба.

Super Fit – Одговара за сиите деца од 8 месеци до 5 години со висина од 60-125цм

Трајност – Изработен од висококвалитетна алуминиумска легура, Cruzee велосипедот е наменет за секаков тип на возење.

Безбедност – Малата тежина значи дека детето има помала веројатност да падне.

Тип

Бренд

Boja

,