SHOP

EXTREME PRO WINTER SOCKS
ноември 5, 2021
SCARABEO S Q-LITE
декември 6, 2021

CORE WINTER SOCKS

890.00ден990.00ден

Шифра: CORE WINTER SOCKS Категории ,

Фината Мерино волна и полиамидната мешавина на предиво обезбедува одлична изолација и топлина
Висина: 24 см

Бренд

Пол

Boja

, ,

Golemina

, ,