SHOP

Motive Pant DKW406-OFP
јануари 13, 2020
Effused Pant DWW460R-7GF
јануари 13, 2020

Copious Jacket DWP441-68Е

10,490.00ден 6,294.00ден

Шифра: Copious Jacket DWP441-68Е Categories: ,

Водоотпорна и дишлива јакна изработена од четиринасочно растеглив полиестер
Водоотпорност: Мембрана ARED VO2 со 15.000mm
Водоотпорен финиш на надворешниот материјал
Сите шавови се залепени
Полиестерско полнење
Kапуљачата се вади

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa