SHOP

PANAREA CITY
октомври 10, 2021
NITELINE T1 SET
октомври 14, 2021

CLINCH+ 85

1,463.00ден

Шифра: CLINCH+ 85 Категории ,

Должина: 85 цм
Тежина: 1030 гр
Дебелина: 6 мм
Ниво на заштита: 8/15

Тип

Boja

, ,

Brava

Бренд