SHOP

SENTRA S2
декември 16, 2020
PRIMO UNI
декември 16, 2020

CARBON CLASSIC

3,890.00ден 2,723.00ден

Исчисти
Шифра: CARBON CLASSIC Categories: , ,

Супер лесен, карбонски стап за скијање со одлична, удобна рачка за прифаќње. Изработен од komperdell.

Бренд

Пол

Grupa

Boja

Golemina