SHOP

MACH SPORT MV 110 GW
февруари 1, 2023
MAXI DELUXE LED FOLDABLE
февруари 16, 2023

BLACK

13,990.00ден

4 на залиха

Шифра: SA0034 Категории ,

Возраст: Adults
Наменет за: City & commuter
Подлога: Asphalt
Висина на волан: 72 – 103 cm
Подесување на волан: Yes
Се преклопува: /
Димензија на тркала: 200 mm
Тежина на производот: 4.7 kg
Дозволена тежина: 100 kg

Тип

Boja

Бренд