SHOP

ALEXA GTX
декември 22, 2022
RE:KNIT ECLIPSE R-TEX
декември 22, 2022

BENNET R-TEX JUNIOR MITTEN

1,890.00ден

Шифра: BENNET R-TEX JUNIOR MITTEN Категории ,

Карактеристики:
R-TEX® XT: Ветероодбивна и водоотпорна, дишлива мембрана а истовремено многу тенка, мека и рестеглива.

TecFill™: компактна и солидна изолација која нуди адекватна количина на топлина.

Artificial Leather: вештачка кожа

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa

Boja