SHOP

FAMOUS JR
септември 3, 2019
FAMOUS 6 – XPRESS
септември 3, 2019

BASIC SKI BAG 185

2,190.00ден 1,314.00ден

BASIC SKI BAG 185 е торбица за скии која собира 1 пар скии или 2 пара нордиски скии со висина до 185цм. Изработени се од издржлив 600D полиестер, опремени со патент од крај до крај како е затегнувачки ремен.

https://www.rossignol.com

1 на залиха

Шифра: RK1B205 Categories: , ,

Димензии: Должина1900*Ширина20*Висина320mm
Материјал: Полиестер 600D
Волумен: 1 пар / 185 CM
Тежина: 0,68 (kg)

Бренд

Grupa