SHOP

MANNI GTX
декември 22, 2022
DEMI R-TEX
декември 22, 2022

BASEPLATE R-TEX

4,290.00ден

Шифра: BASEPLATE R-TEX Категории ,

Карактеристики:
R-TEX® XT: Ветероодбивна и водоотпорна, дишлива мембрана а истовремено многу тенка, мека и рестеглива.

TecFill™: компактна и солидна изолација која нуди адекватна количина на топлина.

Вештачка кожа за соодветна заштита.

Високо робустно платно за голема изфржливост

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa

Boja