SHOP

BENNET R-TEX JUNIOR MITTEN
декември 22, 2022
ARON
декември 22, 2022

BACKCOUNTRY TOUCH-TEC

3,890.00ден

Шифра: BACKCOUNTRY TOUCH-TEC Категории ,

Супер топли ски туринг ракавици со тач скрин можности.

Синтетичка изолација

Супериорен грип во пределот на дланката за подобра контрола врз ски стапчињата

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa

Boja