AXA ROLL RETRACTABLE – Nomad

SHOP

ASPECT 970
јуни 21, 2022
SYNCROS FOAM
август 11, 2022

AXA ROLL RETRACTABLE

890.00ден

9 на залиха

Шифра: 59850095SC Категории ,

Должина: 85цм
Тежина: 60гр
Дебелина: 2мм
Ниво на заштита: 1/15

Тип

Boja

Brava

Бренд