SHOP

MAXI R-TEX MITTEN
декември 22, 2022
SPEEDMACHINE 110 GW
декември 26, 2022

ARISE R-TEX

5,890.00ден

Шифра: ARISE R-TEX Категории ,

Карактеристики:
R-TEX® XT: Ветероодбивна и водоотпорна, дишлива мембрана а истовремено многу тенка, мека и рестеглива.

RLoft®: Екстра топла и многу мека синтетичка изолација која држи топлина и во влажни временски услови.

4-way Softshell: Надворешен материјал кој се растегнува во 4 насоки и нуди извонреден комфорт.

Goatskin DD Leather: Козја кожа

Состав:
40% Полиамид, 30% Козја Кожа, 20% Полиестер, 10% Полиуретан

Пол

Бренд

Golemina

,

Grupa

Boja