SHOP

Panorama Jacket 65744
јануари 23, 2023
Swift Stretch Jacket 65870
јануари 23, 2023

Alpha Lifaloft Pant 65761

20,990.00ден

Шифра: Alpha Lifaloft Pant 65761 Категории ,

Водоотпорна и дишлива 3слојна мембрана Helly Tech Professional
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Џеб за батерија на минусни температури
Водоотпорни патенти YKK
Чип за спасување RECCO

Пол

Бренд

Golemina

,

Grupa

Boja