SHOP

Alpha 3.0 Jacket 65551
јануари 23, 2023
W Alphelia Lifaloft Jacket 65676
јануари 23, 2023

Alpha Lifaloft Jacket 65667

20,394.00ден

Шифра: Alpha Lifaloft Jacket 65667 Категории ,

Водоотпорна и дишлива 3слојна мембрана Helly Tech Professional
4насочна растегливост
H2 FLOW полнење
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Џеб за батерија на минусни температури
Водоотпорни патенти YKK
Чип за спасување RECCO
Компатибилност за кацига под капата
Капа која се вади

Пол

Бренд

Golemina

,

Grupa

Boja