SHOP

HANNAH R-TEX
декември 22, 2022
ALAN JUNIOR
декември 22, 2022

ALEXA GTX

4,990.00ден

Шифра: ALEXA GTX Категории ,

Карактеристики:
GORE-TEX: Ветероодбивна и водоотпорна, дишлива мембрана

PrimaLoft® Gold: Екстра топла и многу мека синтетичка изолација која држи топлина и во влажни временски услови.

2-way Softshell: Надворешен материјал кој се растегнува во 2 насоки и нуди извонреден комфорт.

Goatskin DD Leather: Козја кожа

Состав:
85% Полиестер, 15% Кожа

Пол

Бренд

Golemina

, , ,

Grupa

Boja

, ,