SHOP

ALEXA GTX
декември 22, 2022
RE:KNIT ECLIPSE R-TEX
декември 22, 2022

ALAN JUNIOR

1,390.00ден

Шифра: ALAN JUNIOR Категории ,

Карактеристики:
TecFill™: компактна и солидна изолација која нуди адекватна количина на топлина.

Water repellent shell: Водоодбивна обвивка

Пол

Бренд

Golemina

, , , ,

Grupa

Boja

,