SHOP

Square Cross 2.8 AL
август 20, 2020
INTEGRALE I10 36V/17AH DIAMOND
август 21, 2020

AGATTU XXL 27 DIAMOND

54,790.00ден 43,832.00ден

Специјално изработена рамка што може да опфати висина на велосипедистот до 222 сантиметри и да издржи вкупна тежина од 170 кг.

Исчисти
Шифра: AGATTU XXL 27 DIAMOND Categories: ,

Рамка: Trekking 1.0 XXL, alloy
Амортизер: SR Suntour CR-8V
Сопирачки: Magura HS11, hydraulic rim brake
Шалтери: Shimano Alivio, 27-speed
Предна Главина: Shimano DH-C3000, hub dynamo,
Задна Главина: Shimano FH-TX800, QR
Гуми: Schwalbe Citizen, 47-622

Бренд

Тип

Пол

Големина на рам

, ,

Големина на тркало