SHOP

Fuse Up II Core DML452-E7K
февруари 7, 2022
Rethink Beanie DMC344-0IQ
февруари 7, 2022

Achieve II Pant DMW486R-4PA

5,990.00ден

Исчисти
Шифра: Achieve II Pant DMW486R-4PA Categories: ,

Скијачки Панталони
Четиринасочно растегливи
Водоотпорност: 20.000mm
Водоодбивен финиш на материјалот, шавови целосно залепени

Пол

Бренд

Golemina

, ,

Grupa