SHOP

Outline Beanie 67147-990
February 18, 2020
JUBILEE 24 TRAPEZ
March 23, 2020

MERCURY SOFTSHELL PANT W

12,290.00ден 7,374.00ден

Лесни, отпорни на ветар пантолони за Турно Скијање направени од растеглива ткаенина

Clear
SKU: MERCURY SOFTSHELL PANT W Categories: ,

Технологии
Водоодбивни,
Ветроодбивни,
Дишливи
Подесувачки појачан појас
Патент за вентилација

Материјал
Династреч: 65% Полиамид, 26% Полиестер, 9% Еластин

Pol

Brend

Golemina

,

Grupa