SHOP

LUNCHBAG – Doodle spot
December 10, 2019
Ridgeline MTN Beanie
December 10, 2019

Legendary Pant W

12,390.00ден 7,434.00ден

Clear
SKU: Legendary Pant W Categories: ,

Водоотпорна и дишлива 2слојна мембрана Helly Tech Performance
2насочна растегливост
Primaloft полнење
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Вентилациски отвори
Појачан материјал на критични точки
Водоотпорни патенти YKK
Чип за спасување RECCO
Прилагодлив појас

Pol

Brend

Golemina

, , ,

Grupa