SHOP

Sogn Cargo Pant 65673
January 23, 2023
W Snowplay Jacket 65735
January 23, 2023

Legendary Insulated Pant 65704

12,290.00ден

SKU: Legendary Insulated Pant 65704 Categories: ,

Водоотпорна и дишлива 2слојна мембрана Helly Tech Performance
2насочна растегливост
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Појачан материјал на критични точки
Водоотпорни патенти YKK

Pol

Brend

Golemina

, , ,

Grupa

Boja

, , , ,