SHOP

HELENA R-TEX MITTEN
December 22, 2023
W LIFA MERINO MIDW GRA CREW 49379
January 2, 2024

LEGENDARY INSULATED PANT 65704

9,513.00ден

SKU: LEGENDARY INSULATED PANT 65704 Categories: ,

Машки скијачки панталони со HELLY TECH® Performancе технологија, целосно водоотпорни и дишечи. Направени од двонасочно растеглив материјал, за да обезбеди комфорт при движење. Содржат PrimaLoft® термоизолација за најстудените услови

Pol

Brend

Golemina

, , , ,

Grupa

Boja

, , ,