SHOP

Panorama Jacket 65744
January 23, 2023
Swift Stretch Jacket 65870
January 23, 2023

Garibaldi 2.0 Jacket 65747

21,693.00ден

SKU: Garibaldi 2.0 Jacket 65747 Categories: ,

Водоотпорна и дишлива 2слојна мембрана Helly Tech Performance
4насочна растегливост
H2 FLOW полнење
Водоодбивен финиш на надворешниот материјал
Вентилациони отвори
Џеб за батерија на минусни температури
Водоотпорни патенти YKK
Чип за спасување RECCO
Компатибилност за кацига под капата
Капа која се вади

Pol

Brend

Golemina

, ,

Grupa

Boja

,